Objednávka eBooku

Bylinky vhodné pre tehotné a dojčiace ženy

eBook obsahuje kompletné zoznamy s popismi vhodných aj zakázaných byliniek, recepty i tipy pre tehotné a dojčiace maminky vrátane popôrodnej starostlivosti.

  • Áno
    Objednávam si týmto svojho bylinkového spievodcu materstvom a tehotenstvom : eBook Bylinky vhodné pre tehotné a dojčiace ženy.
  • Áno
    Súhlasím so zľavnenou sumou eBooku 4,50 EUR.
  • Áno
    Viem, že tento eBook obdržím v elektronickom formáte PDF na svoj e-mail po zaplatení objednávky.
Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.
eBook je jednoducho a výstižne spracovaná príručka pre mamičky a budúce mamičky, ku ktorej sa môže kedykoľvek vrátiť a ujasniť si, ktorú bylinku áno a ktorú radšej nie. Určite tieto ucelené informácie považujem za veľký prínos a vyzdvyhujem fakt, že sa berie ohľad i na obdobie po pôrode a počas dojčenia.
Anna Solivajsová
Chválim snahu pozbierať tu a tam roztrúsené info o bylinkách pre tehotné a dojčiace do jedného prehľadného celku. Takáto komplexná publikácia na našom trhu chýbala.
Radka grafická dizajnérka
Táto knižka je úžasný pomocník pre ženy v období tehotenstva a pôrodu. Niekedy sa mi na predpôrodných kurzoch stávalo, že sa ma budúce mamičky pýtali na bylinky, ktoré môžu počas tehotenstva, už viem kam ich môžem odkázať. Je očividné, že autorka má skutočný prehľad o svete byliniek a svoje rady a skúsenosti vie podať humorným mamičkovským štýlom.
Ivona Durániovápôrodná asistentka

Potrebuješ pomoc?

Napíš  mi na fytomama@gmail.com alebo volaj  na +421 948 001 079. Rada Ti pomôžem:)
Pripomínam, že objednávka sa vystavuje na AGENTÚRU PRE ROZVOJ GEMERA (moja organizácia, ktorá zastrešuje projekt FYTOMAMA)