eBook: Bylinky vhodné pre tehotné a dojčiace ženy

 Každá maminka by mala vedieť, že nie je dôvod si odopierať všetky bylinky. Miesto zdĺhavého hľadania o tom, čo ako tehotná či dojčiaca smieš užívať a čo nie sa venuj svojmu bábätku. Stiahni si tento eBook a v kľude si prečítaj všetky poznatky, ktoré sa mi podarilo zozbierať počas niekoľkých rokov.

Tehotenstvo a materstvo je nesporne nádherné obdobie, no obnáša množstvo osobných výziev a náročných chvíľ. Občas sa cítime šťastné, potom zmätené, nespokojné aj naplnené. Je to farebné obdobie nášho života, lebo deti nášmu životu pridávajú veľké spektrum farieb. Niekedy si nevieme poradiť s naším zdravotným či duševným stavom - a aj nato je tu Matka príroda, ktorá nám v týchto prípadoch poskytuje svoju hojivú náruč.

A presne o tom má byť tento eBook - má byť súhrnom toho, čo nám príroda ponúka v čase, kedy sa my ženy snažíme žiť čo najzdravšie a bez výdobytkov klasickej medicíny (ak to nie je indikované/nutné).

Tento eBook bude Tvojím bylinkovým sprievodcom na niekoľko rokov (tehotenstvo + materstvo)

Ak si tehotná, po pôrode a dojčíš (alebo máš super kamošku, ktorej chceš venovať super darček) a nevieš aké bylinky smieš užívať, tak je tento eBook presne pre Teba!

Tento eBook je plný praktických tipov & trikov starých materí i "moderných maminiek"

Skoro 40 stranový Ebook je plný receptov na prípravky (ktoré si hravo sama pripravíš) i tipov pre tehotné a dojčiace maminky vrátane receptov, tipov a trikov v rámci popôrodnej starostlivosti.

Tento eBook Ti ušetrí čas & peniaze

Tento eBook Ti ušetrí čas a pomôže zorientovať sa v zložitej spleti protichodných informácii, pretože obsahuje podrobné zoznamy s popismi vhodných aj zakázaných byliniek v čase keď si tehotná ale aj keď dojčíš. Navyše recepty na čaje, oleje a prípravky Ti ušetria množstvo peňazí!

Referencie

"Táto knižka je úžasný pomocník pre ženy v období tehotenstva a pôrodu. Niekedy sa mi na predpôrodných kurzoch stávalo, že sa ma budúce mamičky pýtali na bylinky, ktoré môžu počas tehotenstva, už viem kam ich môžem odkázať. Je očividné, že autorka má skutočný prehľad o svete byliniek a svoje rady a skúsenosti vie podať humorným mamičkovským štýlom."
Ivona Durániovápôrodná asistentka
"E-book je vhodný pre absolútnych laikov, ale aj pokročilejších bylinkárov. Prospešnosť tohto materiálu vidím pri uľahčení výberu z veľkého množstva bylinných produktov, ktoré sú na našom trhu. Budúce mamičky sa dozvedia nielen rôzne faktické informácie o konkrétnych bylinkách, ale obohatiť ich môže aj osobný postoj autorky počas jej tehotenstiev."
Soňa Matejkováučiteľka BIO-GEG, pestovateľka liečivých rastlín

Ak si tehotná, po pôrode alebo dojčíš a nevieš aké bylinky smieš užívať, tak je tento eBook práve pre Teba:)